Apaszka Mondo Grigio Due

Apaszka dla psa Mondo Grigio Due Apaszka dla psa Mondo Grigio Due Apaszka dla psa Mondo Grigio Due Apaszka dla psa Mondo Grigio Due

149,00 zł

Krótki opis

Apaszka dla psa Mondo Grigio Due wykonana jest z doskonałej jakości oryginalnej szkockiej kraty. Charakterystycznym jej elementem jest ozdobna, metalowa zawieszka.
Rozmiar: S – pasuje na obwód karku od 25,5 cm do 35 cm S – pasuje na obwód karku psa od 25,5 cm do 35 cm M – pasuje na obwód karku psa od 35 cm do 45,5 cm L – pasuje na obwód karku od 45 cm do 55 cm
Kolor: Szaro-fioletowy
Materiał: Tkana krata z poliwiskozy
Design: delCANE
 

Szczegóły

Apaszka Mondo Grigio Due to najwyższa jakość wykonania z dbałością o każdy detal. Trójkątny kształt i wydłużona część okalająca kark psa umożliwia łatwe przewiązanie apaszki Mondo Grigio Due, pozwalając przy tym na tworzenie różnych stylizacji.

Apaszka Mondo Grigio Due to wyjątkowe odcienie szarości i fioletu, idealnie dobrane kolorystycznie do obroży Mondo Grigio oraz Strada Grigio. Oryginalne połączenie barw sprawia, iż apaszka Mondo Grigio Due będzie doskonałym dodatkiem również do skórzanych obroży Mondo Viola i Strada Viola. Połączenie apaszki Mondo Grigio Due z obrożami skórzanymi delCane pozwoli na wykreowanie unikalnego, nieco nonszalanckiego stylu.

Każda apaszka Mondo Grigio Due jest numerowana i posiada unikalny numer produkcyjny. Taki sposób znakowania produktu podkreśla jego niepowtarzalność – nie ma dwóch apaszek Mondo Grigio Due z takim samym numerem produkcyjnym.

Rozmiar: S – pasuje na obwód karku od 25,5 cm do 35 cmRozmiar idealny dla psów ras małych. S – pasuje na obwód karku psa od 25,5 cm do 35 cm. Rozmiar idealny dla psów ras małych. M – pasuje na obwód karku psa od 35 cm do 45,5 cm. Rozmiar idealny dla psów ras średnich. L – pasuje na obwód karku od 45 cm do 55 cm. Rozmiar idealny dla psów ras dużych. Kolor: Szaro-fioletowy. Metalowa zawieszka w kolorze srebrnym. Materiał: Tkana krata z poliwiskozy [35% wiskoza, 65% poliester]. Konserwacja: Apaszkę Mondo Grigio Due można prać ręcznie w temperaturze maksymalnej 30°C (nie wirować i nie suszyć mechanicznie).