Apaszka Mondo Grigio

Apaszka dla psa Mondo Grigio Apaszka dla psa Mondo Grigio Apaszka dla psa Mondo Grigio Apaszka dla psa Mondo Grigio

149,00 zł

Krótki opis

Apaszka dla psa Mondo Grigio wykonana jest z doskonałej jakości oryginalnej szkockiej kraty. Charakterystycznym jej elementem jest ozdobna, metalowa zawieszka wyprodukowana w jednej z najlepszych włoskich manufaktur.
Rozmiar: S – pasuje na obwód karku od 25,5 cm do 35 cm L – pasuje na obwód karku od 45 cm do 55 cm M – pasuje na obwód karku od 35 cm do 45,5 cm S – pasuje na obwód karku od 25,5 cm do 35 cm
Kolor: Szary
Materiał: Tkana krata z poliwiskozy
Design: delCANE Akcesoria dla psa
Made in: European Union
 

Szczegóły

Apaszka Mondo Grigio to najwyższa jakość wykonania z dbałością o każdy detal. Doskonałą jakość potwierdza dołączony do produktu Certyfikat Jakości. Trójkątny kształt i wydłużona część okalająca kark psa umożliwia łatwe przewiązanie apaszki Mondo Grigio, pozwalając przy tym na tworzenie różnych stylizacji.

Apaszka Mondo Grigio to wyjątkowy odcień szarości, idealnie dobrany kolorystycznie do obroży Mondo Grigio oraz Strada Grigio. Uniwersalność szarych barw sprawia, że pasuje ona również do pozostałych obroży delCane. Połączenie apaszki Mondo Grigio z obrożami skórzanymi delCane pozwoli na wykreowanie unikalnego, nieco nonszalanckiego stylu.

Apaszka z kolekcji Mondo to produkt nie tylko dla psa. Apaszkę można wykorzystać we własnej stylizacji, przewiązując na nadgarstku, przedramieniu czy też przy torebce. Związane razem dwie apaszki z kolekcji Mondo doskonale uzupełnią, a nawet zastąpią pasek do spodni. To niebanalny dodatek, który podkreśli charakter i dopełni codzienny look.

Każda apaszka Mondo Grigio jest numerowana i posiada unikalny numer produkcyjny. Taki sposób znakowania produktu podkreśla jego niepowtarzalność – nie ma dwóch apaszek Mondo Grigio z takim samym numerem produkcyjnym.

Rozmiar: S – pasuje na obwód karku od 25,5 cm do 35 cmRozmiar idealny dla psów ras małych. L – pasuje na obwód karku od 45 cm do 55 cm. Rozmiar idealny dla psów ras dużych. M – pasuje na obwód karku od 35 cm do 45,5 cm. Rozmiar idealny dla psów ras średnich. S – pasuje na obwód karku od 25,5 cm do 35 cm . Rozmiar idealny dla psów ras małych. Kolor: Szary. Metalowa zawieszka w kolorze srebrnym. Materiał: Tkana krata z poliwiskozy [35% wiskoza, 65% poliester]. Konserwacja: Apaszkę Mondo Grigio można prać ręcznie w temperaturze maksymalnej 30°C (nie wirować i nie suszyć mechanicznie).