Apaszka Mondo Rosso

Apaszka dla psa Mondo Rosso Apaszka dla psa Mondo Rosso Apaszka dla psa Mondo Rosso Apaszka dla psa Mondo Rosso

149,00 zł

Krótki opis

Apaszka dla psa Mondo Rosso wykonana jest z doskonałej jakości oryginalnej szkockiej kraty. Charakterystycznym jej elementem jest ozdobna, metalowa zawieszka.
Rozmiar: S – pasuje na obwód karku od 25,5 cm do 35 cm L – pasuje na obwód karku od 45 cm do 55 cm M – pasuje na obwód karku od 35 cm do 45,5 cm S – pasuje na obwód karku od 25,5 cm do 35 cm
Kolor: Czerwony
Materiał: Tkana krata z poliwiskozy
Design: delCANE
 

Szczegóły

Apaszka Mondo Rosso to najwyższa jakość wykonania z dbałością o każdy detal. Trójkątny kształt i wydłużona część okalająca kark psa umożliwia łatwe przewiązanie apaszki Mondo Rosso, pozwalając przy tym na tworzenie różnych stylizacji.

Apaszka Mondo Rosso to wyjątkowy odcień czerwieni, idealnie dobrany kolorystycznie do obroży Mondo Rosso oraz Strada Rosso. Oryginalność czerwonej barwy sprawia, iż apaszka Mondo Rosso będzie doskonałym dodatkiem również do skórzanych obroży Mondo Grigio i Strada Grigio. Połączenie apaszki Mondo Rosso z obrożami skórzanymi delCane pozwoli na wykreowanie unikalnego, nieco nonszalanckiego stylu.

Każda apaszka Mondo Rosso jest numerowana i posiada unikalny numer produkcyjny. Taki sposób znakowania produktu podkreśla jego niepowtarzalność – nie ma dwóch apaszek Mondo Rosso z takim samym numerem produkcyjnym.

Rozmiar: S – pasuje na obwód karku od 25,5 cm do 35 cmRozmiar idealny dla psów ras małych. L – pasuje na obwód karku od 45 cm do 55 cm. Rozmiar idealny dla psów ras dużych. M – pasuje na obwód karku od 35 cm do 45,5 cm. Rozmiar idealny dla psów ras średnich. S – pasuje na obwód karku od 25,5 cm do 35 cm. Rozmiar idealny dla psów ras małych. Kolor: Czerwony. Metalowa zawieszka w kolorze srebrnym. Materiał: Tkana krata z poliwiskozy [35% wiskoza, 65% poliester]. Konserwacja: Apaszkę Mondo Rosso można prać ręcznie w temperaturze maksymalnej 30°C (nie wirować i nie suszyć mechanicznie).