Kocyk Mondo Grigio

Kocyk dla psa Mondo Grigio Kocyk dla psa Mondo Grigio Kocyk dla psa Mondo Grigio Kocyk dla psa Mondo Grigio

349,00 zł

Krótki opis

Kocyk dla psa Mondo Grigio wykonany jest z doskonałej jakości tkanin o różnych fakturach. To niepowtarzalne połączenie miękkiego szarego futerka z materiałem o różnych odcieniach szarości.
Rozmiar: S – 75 cm x 60 cm L – 135 cm x 105 cm M – 105 cm x 75 cm S - 75 cm x 60 cm
Kolor: Szary
Materiał: Sztuczne futro oraz tkanina poliestrowa
Design: delCANE Akcesoria dla psa
Made in: European Union
 

Szczegóły

Kocyk Mondo Grigio to najwyższa jakość wykonania, z dbałością o każdy detal. Doskonałą jakość potwierdza dołączony do produktu Certyfikat Jakości. Ten wyjątkowo miękki kocyk dla psa ma prostokątny kształt i jest dwustronny. Jedna strona to miły w dotyku materiał w szare paski, a druga to stylowe, szare futerko.

Każdy kocyk Mondo Grigio jest numerowany i posiada unikalny numer produkcyjny. Taki sposób znakowania produktu podkreśla jego niepowtarzalność – nie ma dwóch kocyków Mondo Grigio z takim samym numerem produkcyjnym.

Niezwykle lekki kocyk Mondo Grigio sprawdzi się jako przykrycie miejsca do spania dla psa oraz w podróży.

Kocyk Mondo Grigio doskonale uzupełni legowiska skórzane z kolekcji Mondo. Uniwersalność szarych barw sprawia, że pasuje on do wszystkich skórzanych legowisk z tej kolekcji. Kombinacja kocyka Mondo Grigio z którymkolwiek ze skórzanych legowisk z kolekcji Mondo, gwarantuje wykreowanie unikalnego i nieco awangardowego wnętrza.

Kocyk z kolekcji Mondo sprawdzi się nie tylko w połączeniu z innymi produktami delCane. To niebanalny dodatek, który doskonale dopełni aranżację przestrzeni dla psa, jak i całe wnętrze.

Rozmiar: S – 75 cm x 60 cmRozmiar idealny dla psów ras małych. L – 135 cm x 105 cm. Rozmiar idealny dla psów ras dużych. M – 105 cm x 75 cm. Rozmiar idealny dla psów ras średnich. S - 75 cm x 60 cm. Rozmiar idealny dla psów ras małych. Kolor: Szary. Futerkowa część kocyka również w kolorze szarym. Materiał: Sztuczne futro oraz tkanina poliestrowa. Konserwacja: Kocyk Mondo Grigio można prać ręcznie w temperaturze maksymalnej 30°C (nie wirować i nie suszyć mechanicznie).