Kocyk Mondo Rosso Due

Kocyk dla psa Mondo Rosso Due Kocyk dla psa Mondo Rosso Due Kocyk dla psa Mondo Rosso Due Kocyk dla psa Mondo Rosso Due

349,00 zł

Krótki opis

Kocyk dla psa Mondo Rosso Due wykonany jest z doskonałej jakości tkanin o różnych fakturach. To niepowtarzalne połączenie miękkiego szarego futerka z materiałem o różnych odcieniach czerwieni.
Rozmiar: S – 75 cm x 60 cm S – 75 cm x 60 cm M – 105 cm x 75 cm L – 135 cm x 105 cm
Kolor: Odcienie czerwieni
Materiał: Sztuczne futro oraz tkanina poliestrowa
Design: delCANE Akcesoria dla psa
Made in: European Union
 

Szczegóły

Kocyk Mondo Rosso Due to najwyższa jakość wykonania, z dbałością o każdy detal. Doskonałą jakość potwierdza dołączony do produktu Certyfikat Jakości. Ten wyjątkowo miękki kocyk dla psa ma prostokątny kształt i jest dwustronny. Jedna strona to miły w dotyku materiał w kolorowe paski o różnych odcieniach czerwieni, a druga to stylowe, szare futerko.

Każdy kocyk Mondo Rosso Due jest numerowany i posiada unikalny numer produkcyjny. Taki sposób znakowania produktu podkreśla jego niepowtarzalność – nie ma dwóch kocyków Mondo Rosso Due z takim samym numerem produkcyjnym.

Niezwykle lekki kocyk Mondo Rosso Due sprawdzi się jako przykrycie miejsca do spania dla psa oraz w podróży.

Połączenie szarości z różnymi odcieniami czerwieni sprawia, iż kocyk Mondo Rosso Due doskonale uzupełni kolorystycznie legowiska skórzane Mondo Rosso oraz Mondo Grigio. Kombinacja kocyka Mondo Rosso Due z legowiskami z kolekcji Mondo, gwarantuje wykreowanie unikalnego i nieco awangardowego wnętrza.

Kocyk z kolekcji Mondo sprawdzi się nie tylko w połączeniu z innymi produktami delCane. To niebanalny dodatek, który doskonale dopełni aranżację przestrzeni dla psa, jak i całe wnętrze.

Rozmiar: S – 75 cm x 60 cmRozmiar idealny dla psów ras małych. S – 75 cm x 60 cm. Rozmiar idealny dla psów ras małych. M – 105 cm x 75 cm. Rozmiar idealny dla psów ras średnich. L – 135 cm x 105 cm. Rozmiar idealny dla psów ras dużych. Kolor: Odcienie czerwieni. Futerkowa część kocyka w kolorze szarym. Materiał: Sztuczne futro oraz tkanina poliestrowa. Konserwacja: Kocyk Mondo Rosso Due można prać ręcznie w temperaturze maksymalnej 30°C (nie wirować i nie suszyć mechanicznie).