Kocyk Mondo Rosso

Kocyk dla psa Mondo Rosso Kocyk dla psa Mondo Rosso Kocyk dla psa Mondo Rosso Kocyk dla psa Mondo Rosso

299,00 zł

Krótki opis

Kocyk dla psa Mondo Rosso wykonany jest z doskonałej jakości tkanin o różnych fakturach. To niepowtarzalne połączenie miękkiego szarego futerka z materiałem w kolorze głębokiej czerwieni.
Rozmiar: S – 75 cm x 60 cm L – 135 cm x 105 cm M – 105 cm x 75 cm S – 75 cm x 60 cm
Kolor: Czerwony
Materiał: Sztuczne futro oraz tkanina poliestrowa
Design: delCANE Akcesoria dla psa
Made in: European Union
 

Szczegóły

Kocyk Mondo Rosso to najwyższa jakość wykonania, z dbałością o każdy detal. Doskonałą jakość potwierdza dołączony do produktu Certyfikat Jakości. Ten wyjątkowo miękki kocyk dla psa ma prostokątny kształt i jest dwustronny. Jedna strona to miły w dotyku, gładki materiał w przepięknym odcieniu czerwieni, a druga to stylowe, szare futerko.

Każdy kocyk Mondo Rosso jest numerowany i posiada unikalny numer produkcyjny. Taki sposób znakowania produktu podkreśla jego niepowtarzalność – nie ma dwóch kocyków Mondo Rosso z takim samym numerem produkcyjnym.

Niezwykle lekki kocyk Mondo Rosso sprawdzi się jako przykrycie miejsca do spania dla psa oraz w podróży.

Połączenie szarości z barwą głębokiej czerwieni sprawia, iż kocyk Mondo Rosso doskonale uzupełni kolorystycznie legowiska skórzane Mondo Rosso oraz Mondo Grigio. Kombinacja kocyka Mondo Rosso z legowiskami z kolekcji Mondo, gwarantuje wykreowanie unikalnego i nieco awangardowego wnętrza.

Kocyk z kolekcji Mondo sprawdzi się nie tylko w połączeniu z innymi produktami delCane. To niebanalny dodatek, który doskonale dopełni aranżację przestrzeni dla psa, jak i całe wnętrze.

Rozmiar: S – 75 cm x 60 cmRozmiar idealny dla psów ras małych. L – 135 cm x 105 cm. Rozmiar idealny dla psów ras dużych. M – 105 cm x 75 cm. Rozmiar idealny dla psów ras średnich. S – 75 cm x 60 cm. Rozmiar idealny dla psów ras małych. Kolor: Czerwony. Futerkowa część kocyka w kolorze szarym. Materiał: Sztuczne futro oraz tkanina poliestrowa. Konserwacja: Kocyk Mondo Rosso można prać ręcznie w temperaturze maksymalnej 30°C (nie wirować i nie suszyć mechanicznie).