Kocyk Mondo Viola

Kocyk dla psa Mondo Viola Kocyk dla psa Mondo Viola Kocyk dla psa Mondo Viola Kocyk dla psa Mondo Viola

299,00 zł

Krótki opis

Kocyk dla psa Mondo Viola wykonany jest z doskonałej jakości tkanin o różnych fakturach. To niepowtarzalne połączenie miękkiego szarego futerka z materiałem w kolorze głębokiego fioletu.
Rozmiar: S – 75 cm x 60 cm L – 135 cm x 105 cm M – 105 cm x 75 cm S – 75 cm x 60 cm
Kolor: Fioletowy
Materiał: Sztuczne futro oraz tkanina poliestrowa
Design: delCANE Akcesoria dla psa
Made in: European Union
 

Szczegóły

Kocyk Mondo Viola to najwyższa jakość wykonania, z dbałością o każdy detal. Doskonałą jakość potwierdza dołączony do produktu Certyfikat Jakości. Ten wyjątkowo miękki kocyk dla psa ma prostokątny kształt i jest dwustronny. Jedna strona to miły w dotyku, gładki materiał w przepięknym odcieniu fioletu, a druga to stylowe, szare futerko.

Każdy kocyk Mondo Viola jest numerowany i posiada unikalny numer produkcyjny. Taki sposób znakowania produktu podkreśla jego niepowtarzalność – nie ma dwóch kocyków Mondo Viola z takim samym numerem produkcyjnym.

Niezwykle lekki kocyk Mondo Viola sprawdzi się jako przykrycie miejsca do spania dla psa oraz w podróży.

Połączenie szarości z barwą głębokiego fioletu sprawia, iż kocyk Mondo Viola doskonale uzupełni kolorystycznie legowiska skórzane Mondo Viola oraz Mondo Grigio. Kombinacja kocyka Mondo Viola z legowiskami z kolekcji Mondo, gwarantuje wykreowanie unikalnego i nieco awangardowego wnętrza.

Kocyk z kolekcji Mondo sprawdzi się nie tylko w połączeniu z innymi produktami delCane. To niebanalny dodatek, który doskonale dopełni aranżację przestrzeni dla psa, jak i całe wnętrze.

Rozmiar: S – 75 cm x 60 cm Rozmiar idealny dla psów ras małych. L – 135 cm x 105 cm. Rozmiar idealny dla psów ras dużych. M – 105 cm x 75 cm. Rozmiar idealny dla psów ras średnich. S – 75 cm x 60 cm. Rozmiar idealny dla psów ras małych. Kolor: Fioletowy. Futerkowa część kocyka w kolorze szarym. Materiał: Sztuczne futro oraz tkanina poliestrowa. Konserwacja: Kocyk Mondo Viola można prać ręcznie w temperaturze maksymalnej 30°C (nie wirować i nie suszyć mechanicznie).