Legowisko Skórzane Mondo Grigio S

Legowisko skórzane dla psa Mondo Grigio S

1 199,00 zł

Krótki opis

Legowisko dla psa Mondo Grigio wykonane jest w całości z wysokiej klasy naturalnej, włoskiej skóry licowej. Charakterystycznym jego elementem jest ozdobny, metalowy ring, którego umiejscowienie pozwala na łatwe przeniesienie legowiska w inne miejsce.
Rozmiar: S – 60 cm (długość) x 45 cm (szerokość) x 12 cm (wysokość)
Kolor: Szary
Materiał: 100% naturalna skóra licowa
Design: delCANE Akcesoria dla psa
Made in: European Union
 

Szczegóły

Legowisko Mondo Grigio to nowoczesny prostokątny kształt i wyjątkowy odcień szarości.

Każde legowisko Mondo Grigio jest numerowane i posiada unikalny numer produkcyjny. Taki sposób znakowania produktu podkreśla jego niepowtarzalność – nie ma dwóch legowisk Mondo Grigio z takim samym numerem produkcyjnym.

W legowisku Mondo Grigio znajduje się poducha wypełniona lekkimi kulkami silikonowymi tzw. sztucznym puchem. Specjalna technika szycia uniemożliwia przemieszczanie się wypełnienia. Znajdujący się w bocznej części legowiska Mondo Grigio zamek błyskawiczny, japońskiego producenta YKK, pozwala na łatwe wyjęcie wewnętrznej poduchy.

Legowisko Mondo Grigio wykonane zostało przez najwyższej klasy artystów – rzemieślników. Doskonałą jakość potwierdza dołączony do produktu Certyfikat Jakości.

Rozmiar: S – 60 cm (długość) x 45 cm (szerokość) x 12 cm (wysokość). Rozmiar idealny dla psów ras małych. Kolor: Szary. Widoczne, charakterystyczne przeszycia w jaśniejszym odcieniu szarości. Materiał: 100% naturalna, włoska skóra licowa. Wykorzystanie naturalnej skóry licowej stanowi gwarancję niepowtarzalności legowiska Mondo Grigio. Każdy błam prawdziwej skóry jest inny, co świadczy o jego naturalnym pochodzeniu. Konserwacja: Zabrudzenia legowiska Mondo Grigio należy usuwać przy użyciu miękkiej ściereczki i letniej wody. Aby skóra jak najdłużej zachowała swoje właściwości zaleca się regularne zabiegi konserwujące z użyciem środków przeznaczonych do pielęgnacji naturalnych skór licowych.