Legowisko Skórzane Mondo Rosso L

Legowisko skórzane dla psa Mondo Rosso L

3 599,00 zł

Krótki opis

Legowisko dla psa Mondo Rosso wykonane jest w całości z wysokiej klasy naturalnej, włoskiej skóry licowej. Charakterystycznym jego elementem jest ozdobny, metalowy ring, którego umiejscowienie pozwala na łatwe przeniesienie legowiska w inne miejsce.
Rozmiar: L – 120 cm (długość) x 90 cm (szerokość) x 12 cm (wysokość)
Kolor: Czerwony
Materiał: 100% naturalna skóra licowa
Design: delCANE Akcesoria dla psa
Made in: European Union
 

Szczegóły

Legowisko Mondo Rosso to nowoczesny prostokątny kształt i wyjątkowy odcień czerwieni.

Każde legowisko Mondo Rosso jest numerowane i posiada unikalny numer produkcyjny. Taki sposób znakowania produktu podkreśla jego niepowtarzalność – nie ma dwóch legowisk Mondo Rosso z takim samym numerem produkcyjnym.

W legowisku Mondo Rosso znajduje się poducha wypełniona lekkimi kulkami silikonowymi tzw. sztucznym puchem. Specjalna technika szycia uniemożliwia przemieszczanie się wypełnienia. Znajdujący się w bocznej części legowiska Mondo Rosso zamek błyskawiczny, japońskiego producenta YKK, pozwala na łatwe wyjęcie wewnętrznej poduchy.

Legowisko Mondo Rosso wykonane zostało przez najwyższej klasy artystów – rzemieślników. Doskonałą jakość potwierdza dołączony do produktu Certyfikat Jakości.

Rozmiar: L – 120 cm (długość) x 90 cm (szerokość) x 12 cm (wysokość). Rozmiar idealny dla psów ras dużych. Kolor: Czerwony. Widoczne, charakterystyczne przeszycia w jasnym odcieniu szarości. Materiał: 100% naturalna, włoska skóra licowa. Wykorzystanie naturalnej skóry licowej stanowi gwarancję niepowtarzalności legowiska Mondo Rosso. Każdy błam prawdziwej skóry jest inny, co świadczy o jego naturalnym pochodzeniu. Konserwacja: Zabrudzenia legowiska Mondo Rosso należy usuwać przy użyciu miękkiej ściereczki i letniej wody. Aby skóra jak najdłużej zachowała swoje właściwości zaleca się regularne zabiegi konserwujące z użyciem środków przeznaczonych do pielęgnacji naturalnych skór licowych.