del Cane - in style together 

Marka del Cane została stworzona przez zakochanych w psach pasjonatów designu i mody, którzy poszukują unikalnej formy we wszystkim, co ich otacza. Spacer po Mediolańskim Trójkącie Mody, gdzie doskonałość projektów Prady miesza się z wyjątkową estetyką i nadaje jej niepowtarzalny styl stał się inspiracją do stworzenia kolekcji wyjątkowych akcesoriów dla psów. Tak powstała marka del Cane - najwyższej jakości akcesoria dla psów i ich właścicieli. Unikalne kolekcje będące połączeniem funkcjonalności, dobrego stylu i najnowszych trendów.

Del Cane to designerskie legowiska dla psów zgodne z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Del Cane to również wyjątkowe smycze i obroże, które charakteryzuje niepowtarzalny styl. Uzupełnieniem kolekcji są inne akcesoria dla psów i ich właścicieli, które pozwalają na wykreowanie unikalnego wnętrza i wyrażenie własnego stylu.

Włoski styl

Włoskie pochodzenie marki del Cane jest gwarancją doskonałej jakości użytych materiałów, w tym naturalnej skóry oraz idealnego wykończenia produktów z dbałością o każdy detal. W produktach del Cane wykorzystywane są również nowoczesne komponenty, które zapewniają bezpieczeństwo oraz wytrzymałość. Wszystkie akcesoria pod marką del Cane są projektowane i produkowane w Unii Europejskiej, przy czym większość z nich jest wykonywana w tradycyjny sposób przez najwyższej klasy rzemieślników. Doskonała jakość wykonania jest priorytetem w produkcji akcesoriów del Cane. Wielostopniowa kontrola jakości gwarantuje, że akcesoria del Cane spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 

Filozofią marki jest poszukiwanie idealnego połączenia designu i mody oraz stworzenie harmonijnej przestrzeni w codziennym życiu psa i jego właściciela.

del Cane.

in style together.

 

To all of you, from all of us at Magento Store - Thank you and Happy eCommerce!

John Doe
Some important guy