Marka

delCane to designerskie akcesoria dla psów i ich właścicieli. delCane to unikalne, awangardowe obroże oraz smycze dla psów, zaprojektowane w zgodzie z trendami w modzie. delCane to także luksusowe legowiska dla psów, których design uwzględnia trendy w aranżacji wnętrz. Uzupełnieniem oferty produktów z logo delCane są inne akcesoria dla psów, takie jak apaszki i kocyki oraz bransoletki na rękę (nawiązujące swoim designem do obroży dla psów) zaprojektowane dla ich właścicieli oraz wszystkich miłośników psów i designu. Produkty z logo delCane tworzą wyjątkowe kolekcje, które pozwalają na wyrażenie własnego stylu i wykreowanie unikalnego wnętrza.

delCane to marka dla nowoczesnych właścicieli psów, indywidualistów ceniących niebanalny styl. Marka delCane powstała z myślą o kreatywnych, poszukujących oryginalności pasjonatach mody i interior designu. To marka dla „freaków” modowych, którzy wykorzystując możliwości łączenia i aranżacji poszczególnych produktów z logo delCane mogą tworzyć unikalne stylizacje – przewiązując chociażby nonszalancko apaszkę dla psa z kolekcji marki, nie tylko obok obroży dla psa, ale i na swoim nadgarstku czy przedramieniu, aby postawić kropkę nad „i” we własnej stylizacji. To marka dla właścicieli psów, którzy chcą czuć się komfortowo we wspólnej przestrzeni z psem, przy jednoczesnym zachowaniu stylistycznej spójności.

W filozofii marki delCane, świat mody i interior designu wzajemnie się przenikają aby spełnić obietnicę marki – In Style Together.

Inspiracją do stworzenia kolekcji designerskich akcesoriów dla psów stał się mediolański Trójkąt Mody, gdzie doskonałość projektów Prady miesza się z wyjątkową estetyką i nadaje jej niepowtarzalny styl. Tak powstała marka delCane - połączenie dobrego stylu, najnowszych trendów i funkcjonalności.

Marka delCane została stworzona przez zakochanych w psach pasjonatów mody i designu, którzy szukają unikalnej formy we wszystkim, co ich otacza. Filozofią marki jest stworzenie harmonijnej przestrzeni w codziennym życiu psa i jego właściciela oraz poszukiwanie idealnego połączenia mody i designu, zgodnie z obietnicą marki – In Style Together.